W tym wpisie opisuję jak krok po kroku przebiega rejestracja na platformie zakupu/wymiany kryptowalut Changelly.

Rejestracja Changelly

Wchodzimy na stronę changelly.

Klikamy Sign up:

Wprowadzamy adres email lub korzystamy z rejestracji za pomocą jednego z serwisów google, facebook albo twitter. Po wprowadzeniu adresu email klikamy Continue to exchange:

Wchodzimy na pocztę i otwieramy maila od changelly aby dokonać potwierdzenia adresu email:

Klikamy na linka the following link w celu zakończenia rejestracji. Pojawi się strona główna gdzie możemy od razu przejść do zakupu lub wymiany kryptowalut.

Opcjonalnie

Po zalogowaniu zachęcam do włączenia dwustopniowej weryfikacji. Żeby to zrobić należy kliknąć na przycisk Account w prawym górnym rogu i wybrać opcję Settings. Pojawią się ustawienia – między innymi opcja ustawienia dwustopniowej weryfikacji.

W panelu 2-step verification klikamy przycisk Enable. Pojawi się kod QR i pole, w które należy wprowadzić kod po wygenerowaniu go za pomocą aplikacji Authenticator.

Po zeskanowaniu kodu QR konto changelly w aplikacji powinno zostać dodane i będziemy mogli odczytać nasz kod weryfikacyjny. Wprowadzamy wygenerowany numer w pole Verification code i klikamy przycisk Enable.

Od tej chwili dwustopniowa weryfikacja jest włączona i przy każdym logowaniu będziemy musieli wprowadzić kod z aplikacji Authenticator. Może się wydawać że jest to wrzód na … ale warto chronić swoje dane dodatkowym zabezpieczeniem.

Podsumowanie

Rejestracja na platformie do zakupu i wymiany kryptowalut Changelly to bardzo prosty i przyjemny proces. W skrajnym przypadku korzystając z istniejących kont facebook, google albo twitter to kwestia sekund. Natomiast opisane powyżej kroki można zrealizować w kilka minut.

Jeden komentarz

  1. Pingback:Szybki zakup Bitcoina - Changelly - Lepsza wersja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.